Cyklojízdy.cz - pražské cyklojí­zdy

Města cyklojízd: Praha | Brno | Plzeň | Ostrava | Liberec

Obsah:

Květnová cyklojízda s reSITE

Tradiční čtvrteční pražská cyklojízda nás proveze tunelem, povltavskými cestami, uličkami historické prahy až ke Smetanovu nábřeží, místu s nejlepším výhledem na Pražský hrad.

Květnová jízda se ponese ve znamení festivalu reSITE, jenž si klade za cíl najít a propojit cesty, které by vedly ke zkvalitňování života ve městě.

Můžete se těšit na afterparty v zajímavém prostoru CCEA na ulici Karolíny Světlé 31, kde se dozvíte více o festivalu reSITE. O pití a hudbu bude postaráno, na vás tedy jen zbývá dorazit ve čtvrtek 17. května v 18 hodin na Jiřího z Poděbrad.

FB událost zde.

 

www.cyklojizdy.cz

www.resite.cz

www.ccea.cz

———————————————————————————

Come along to the May Critical Mass and take a bike ride along the riverside, through tunnels and streets in the historical centre before enjoying one of the most beautiful views of the Prague Castle on Smetanovo nabrezi. Join us for the afterparty, which will take place in a remarkable venue: the Center for Central European Architecture lobby in Karoliny Svetle 31. This month’s bike ride is organised in cooperation with reSITE Festival, which aims to highlight how contemporary, collaborative design can improve life in cities. To find out more come to the afterparty. We will take care of music and drinks. The ride starts Thursday May 17 on Jiriho z Podebrad at 6pm. See you there!

The ride starts this Thursday (May 17) from Jiriho z Podebrad at 6pm. See you there!

Join the event on Facebook.

www.cyklojizdy.cz

www.resite.cz

www.ccea.cz

 


« zpět na titulní stránku

 

Kontaktujte nás na info@cyklojizdy.cz. Cyklojízdy podporují...

 na titulní stránku