Cyklojízdy.cz - pražské cyklojí­zdy

Města cyklojízd: Praha | Brno | Plzeň | Ostrava | Liberec

Obsah:

Březnová cyklojízda do studia ALTA

—-For english see below—

19. 3. 2015 | 18:00 | Jiřího z Poděbrad

Pojďme se projet téměř jarní Prahou! Pohodovou trasu zakončíme ve studiu ALTA. Nově otevřené prostory nám nabídnou posezení a občerstvení. V osm v ALTĚ navíc začíná v rámci festivalu Bazaar představení s názvem Victory od bulharské skupiny Willy Prager. Zbydou-li nějaká volná místa, budeme se moci na představení podívat.

Studio ALTA​ je od roku 2007 nezávislým prostorem pro různé formy nového divadla se specifickým důrazem na současný tanec a pohybové divadlo. Funguje jako ojedinělá platforma spojující profesionální divadlo a zkušebnu s komunitními aktivitami a představeními pro děti. Jeho činnost zahrnuje podporu tvorby, prezentace a vzdělávání.
Ve Studiu ALTA se podařilo vytvořit skutečně otevřené divadelní prostředí, kterému nedominuje jen jedna umělecká osobnost, ale průběžně v něm pracuje většina výrazných skupin či jednotlivců v oboru nového divadla.

Bazzar – Mezinárodní festival současného tanečního a pohybového divadla představí během tohoto týdne provokativní vize celkem čtyřiadvaceti umělců ze čtrnácti zemí střední, východní a jižní Evropy, kteří ve svých projektech zkoumali identitu v umění a pohybu, jež je hlavním tématem celého festivalu. Více informací zde.

_________________________________________________________________________

Let’s ride through almost spring Prague! Casual route will end up in the ALTA Studio where at 20:00 starts a performance called Victory of a Bulgarian group Willy Prager as a part of the Bazaar festival. If there are any free seats left, we’ll have a chance to see to performance for free.

Studio ALTA has been since 2007 an independent space for various forms of the new theatre with a special emphasis on contemporary dance and movement theatre. It works as a unique platform that connects professional theatre and rehearsal space with community activities as well as shows for children. We provide support for artists in the process of creation, presentation and artist’s further education.

Bazaar – An international dance and performing arts festival featuring twenty-four innovating artists from fourteen countries. Inspirational performances, lectures and workshops for both professionals and public. More information here.


« zpět na titulní stránku

 

Kontaktujte nás na info@cyklojizdy.cz. Cyklojízdy podporují...

 na titulní stránku