Cyklojízdy.cz - pražské cyklojí­zdy

Města cyklojízd: Praha | Brno | Plzeň | Ostrava | Liberec

Obsah:

Půjčte si kolo na cyklojízdu

Chcete jet na cyklojízdu a nemáte kolo? Naše spřátelená půjčovna OKOLO speciálně na cyklojízdu nabízí své stroje za 100 Kč.

Kolo si rezervujte v tomto formuláři:
http://goo.gl/forms/A1VqVCo1QG

 
Čtěte prosím podmínky a informace k vypůjčení kol v půjčovně kol OKOLO na Velkou jarní cyklojízdu 16. dubna 2016:
Na Velkou Jarní cyklojízdu nabízíme vypůjčení kola za 100 kč (nebo elektrokolo za 300 kč, tandem za 400 kč), v ceně je  pronájem kola od 12.00 do 19.30 hodin, příslušenství je za příplatek: přilba: 30kč, zámek: 30kč (přilby a zámky v omezeném počtu, lze rezervovat spolu s kolem). Vratná záloha za každé kolo je 1500 kč v hotovosti, platba též v hotovosti při převzetí kola. Dále je třeba jeden doklad, nejlépe občanka, stačí jedna do skupiny, je-li vás víc. Spolu s platbou tedy potřebujete minimálně 1600 kč v hotovosti za každé kolo.
Vyzvednutí i vracení kol – u nás v půjčovně na adrese Revoluční 8, Praha 1.
Kola si za akční cenu 100 kč můžete vyzvedávat již od 11.00 hodin až do 15.00,
Uvítáme, pokud si přijdete kolo vyzvednout již mezi 11.00 a 12.00 a pošlete nám předem číslo občanky a adresu trvalého bydliště abychom si mohli připravit předem smlouvy, stačí info od jedné osoby do skupiny, je-li vás víc a vyzvedáváte kola najednou. Pokud přijdete před 12h, podle možností vám také dáme kolo vybrat, později bude nejspíše možné už jen přidělovat kola dle výšky postavy.
Pokud budete vyzvedávat ve čtvrtek u nás v OKOLU kolo, které rezervoval někdo (třeba kamarád) kdo s Vámi není, je třeba, abyste znali jeho příjmení, na které je Vaše rezervace.
Upozorňujeme, že půjčovna OKOLO je na adrese Revoluční 8 ve dvoře, zvenku na domu není označení provozovny moc zřetelné.
Vracení kol – u nás v půjčovně, Revoluční 8:
pro vrácení kol budeme mít v sobotu 16. dubna otevřeno až do 19.30.
Pokud vrátit kolo nestihnete, můžete jej vrátit následující den s doplatkem 100kč kdykoliv od 9.00 ráno do doby, kdy jste si kolo předchozí den vypůjčili.
Kola nesmí zůstat přes noc na ulici i když máte zámek, za kolo nesete zodpovědnost a poplatek za nevrácené kolo je 9000kč, děkujeme za pochopení. Pokud přesto nestíháte kolo vrátit a nemáte možnost kolo bezpečně uschovat doma, zavolejte na číslo 602 237 270, pokusíme se situaci vyřešit. Kolo lze také do druhého dne zamknout u nás před provozovnou do stojanu – areál je hlídaný, přesto však to bude na Vaší zodpovědnost. Když je brána do dvora zavřená, zvoňte.
——————————————————————————————————-
Doprava kol na začátek cyklojízdy a vyzvednutí v cíli:
Přestože převážení kol po Praze automobily je proti duchu celé akce, tuto službu nabízíme, avšak pouze skupinám min. 15 osob a pouze při platbě dle našeho standartního ceníku min. na 4 hodiny. Pro využití služby je třeba rezervace předem.
Od nás na start a z cíle cyklojízdy opět k nám se dostanete na kole snadno a téměř bez průjezdu úseky s provozem takto:
1. Na start:
Varianta pro ty, kteří mají hrůzu z automobilového provozu – z OKOLA pěšky na nám. Republiky, dále na kole kolem Obecního domu ulicí Na Příkopech po nové  cyklostezce, kde je nově zřízen speciální pruh pro cyklisty, na metro Můstek, pak do metra, na eskalátorech hned na začátku pevně stisknout obě brzdy, kolo pak pevně drží a neujíždí, s kolem do posledních dveří posledního vagonu soupravy, ven z metra opět po eskalátoru se zabrzděným kolem. Kolo jede v metru s vámi zdarma.
2. Z cíle cyklojízdy zpět k nám do OKOLA:
Z nám. W. Churchilla přes křižovatku u Bulhara a opět po nové  cyklostezce, kde je nově zřízen speciální pruh pro cyklisty Hybernskou ulicí kk Obecnímu domu, na nám. Republiky a k nám do půjčovny.
Pokud nejste zvyklí po Praze na kole jezdit, alespoň zjistíte, že to je vlastně docela snadné a Vaš účast na cyklojízdě bude mít o to větší význam, protože jejím účelem je podpořit městskou cyklistiku.
English
Critical Mass ride quick info:
Price is CZK100/ bike from 11am – 19.30pm on the 16/4, bike pick up until 3.00pm, return from till 19.30pm. Next day return for extra CZK100, bikes need to be kept indoors at night. Deposit is CZK1500/bike. We only accept cash, thank you.
We are at Revoluční 8 in the courtyard, no sign outside.
Delivery + pick up of bikes to/from Critical Mass start/end for extra only for groups at full price rental, please send us an inquiry if interested.

OKOLO Bike Rental
Revoluční 8
Praha 1
www.okolo-bikes.cz
+420 602 237 270


« zpět na titulní stránku

 

Kontaktujte nás na info@cyklojizdy.cz. Cyklojízdy podporují...

 na titulní stránku