Cyklojízdy.cz - pražské cyklojí­zdy

Města cyklojízd: Praha | Brno | Plzeň | Ostrava | Liberec

Obsah:

Světový unikát – cyklomobilní sauna – je na světě!!

Únorová cyklojízda se už najisto zapíše do paměti všech účastníků jako jedna z nejšílenějších za poslední dobu. Pražská cyklokomunita během ní totiž představila světový unikát – pojízdnou cyklosaunu od ateliéru H3T Architekti – http://www.h3t.cz/.

Je plně funkční, pojme až 6 lidí naráz a je to naprostej úlet!!!

Po stylovém průletu, tzv. za pět dvanáct,  Prahou z Šárky až k Vltavě se tento lokomotivě ne nepodobný kolůsek připojil k cyklojízdě, která mezitím vyjela v počtu cca 50 lidí z náměstí Jiřího z Poděbrad. Společně pak všichni zaparkovali na Smíchovském břehu Vltavy, kde se z cyklosauny stala opravdová noční perla Prahy!!!

V jejích útrobách a následně ve vodách Vltavy pak účastníci a účastnice cyklojízdy pokračovali v diskuzi a zábavě několik následujících hodin. Tak tedy otestováno jest!!!

Popřemýšlejte a přij(e)ďte sami vyzkoušet!!!
Kdyby byl zájem, saunu je možné zapůjčit v Bajkazylu, t.č. v Meet factory. Jelikož je možné ji převážet vlakem, lze zapůjčit i mimo Prahu.

Další cyklojízda vyjíždí v 18:00 z Jiřího z Poděbrad 17. března. Po cestě do Bicyklu na Žižkově dojde (pravděpodobně) na vyvážení Mo(to)rany. Pojeďte také!

Cyklojezdkyně a Cyklojezdci


« zpět na titulní stránku

 

Kontaktujte nás na info@cyklojizdy.cz. Cyklojízdy podporují...

 na titulní stránku